Захисти виробничої практики здобувачів освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

⚗️Практична підготовка є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми.

⚗️В лютому 2024 року здобувачі освіти груп ХТІ-21-1, ХТІ-20-1 проходили виробничу практику І та виробничу практику ІІ на галузевих підприємствах Хмельниччини.

⚗️А саме, ТОВ «Сіріус Екстружен», ТОВ «Артхім», Хмельницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (НДЕКЦ), Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, ТОВ «Арсенал Інвестгруп Хмельницьк» та інші.

⚗️Під час виробничої практики здобувачі освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія закріпили теоретичні знання, набули і удосконалили загальні та фахові компетентності та практичні навички. Крім того, здобувачі освіти груп ХТІ-21-1, ХТІ-20-1 вивчали технологічні процеси виробництва, форми та умови організації роботи підприємств, аналіз реалізації продукції, керування якістю та інше.

⚗️На галузевих підприємствах Хмельниччини здобувачі освіти кафедри хімії та хімічної інженерії мали можливість виконувати посадові обов’язки інженера-хіміка, інженера-технолога, технолога, хіміка, лаборанта.

⚗️Здобувачі освіти груп ХТІ-21-1, ХТІ-20-1 своєчасно підготували звіти та виконали індивідуальні завдання з практики, поглибили фахові знання та вміння, набули досвіду інженерно-хіміко-технологічної, організаційної діяльності за професійним спрямуванням Хімічні технології та інженерія.

⚗️Що дозволить здобувачами освітньої програми Хімічні технологї та інженерія поглибити програмні результати навчання, оволодіти сучасними технологіями, методами, формами організації та знаряддями праці у галузі їх майбутньої професійної діяльності.

⚗️Дякуємо керівникам підприємств за багаторічну співпрацю та сприяння у підготовці фахівців освітньої програми Хімічні технології та інженерія.