В умовах інтенсивного розвитку і реформування системи освіти України, ефективність освітньої організації залежить від грамотно вибудовування взаємодії з зовнішніми стейкхолдерами, оскільки зовнішнє середовище є джерелом ресурсів для організації і формує соціальне замовлення, а внутрішнє середовище є ресурсним потенціалом організації.

Стейкхолдери рецензують освітні програми спеціальностей в частині фахової підготовки, але не втручаються в процедури здійснення освітнього процесу та академічної складової щодо формування результатів навчання із інтегральної та загальноосвітніх компетенцій здобувачів вищої освіти.

Метою діяльності стейкхолдерів є координація діяльності здобувачів вищої освіти, адміністрації та зацікавлених сторін, а також співробітників відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти та інших структурних підрозділів для сконцентрованої роботи, спрямованої на вдосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, позитивну динаміку зростання показників якості вищої освіти в Університеті.

Кафедра хімії та хімічної інженерії співпрацює з  наступними підприємствами, організаціями та установами Хмельницької області:

ТОВ Сіріус Екстружен

ТОВ Укрелектроапарат

ТОВ Гідроарматура

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Хмельницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

ДП Хмельницькстандартметрологія

Красилівський агрегатний завод

ТОВ Артхім

ТОВ Снет

МКП  Маслосирбаза

ДП ПАТ «Оболонь Красилівське»

Солодовий завод ПрАТ “ ОБОЛОНЬ”

Хмельницька регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби

  30 жовтня 2019 року відбулась екскурсія здобувачів спеціальностей 161 «Хімічні технології та інженерія» та 102 «Хімія» разом з викладачами кафедри на  українсько-німецьке підприємство ТОВ «СУАП «2К», яке виробляє якісні мийні та косметичні засоби з поліпшеними екологічними характеристиками.

Екскурсія почалася з надихаючої розповіді комерційного директора Іванни Кухар про шлях до успіху корпорації 2K Family Corporation. Далі технолог виробництва ознайомила студентів із специфікою виробництва, починаючи з процесів водопідготовки і до пакування готової продукції у різні типи упаковки, яка виготовляється безпосередньо на виробництві.

Всі технологічні операції на підприємстві максимально автоматизовані. Потім в лабораторії корпорації студенти ознайомилися з основними показниками, за якими оцінюють якість вихідної сировини та готової продукції, а також методами їх визначення.

   Таким чином студенти наочно побачили впроваджені на підприємстві інноваційні технології та мали можливість співвідносити свої теоретичні знання з практикою.

Керівництво і персонал підприємства повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність впровадження технологій з мінімальним впливом на довкілля. Тому його екологічна політика спрямована на забезпечення:

захисту довкілля та екологічної безпеки виробництва і продукції;

ефективного використання ресурсів (енергетичних, водних тощо);

– випуску конкурентоспроможної продукції, яка відповідає вимогам екологічних стандартів.

Екскурсії на сучасні виробництва сприяють кращому засвоєнню студентами теоретичних знань і практичних навичок, які вони отримують протягом навчання в Хмельницькому національному університеті на лекційних та лабораторних заняттях.

Викладачі та студенти відмітили змістовну наповненість даного заходу та його гарну організацію з боку адміністрації  корпорації.

Особлива подяка від учасників Іванні Кухар та Альоні Венгер. Читайте детальніше за цим посиланням.

   30 жовтня 2020 року Міщук Олександр – головний судовий експерт Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України розповів про можливості апаратного обладнання у сучасних лабораторіях і сумісні наукові проєкти та дослідження.

Надані пропозиції представлені в курсах “Природоохоронні хімічні технології”, “Основи технічної творчості та наукових досліджень”, “Аналітична хімія” для студентів спеціальностей 161 «Хімічні технології та інженерія» та 102 «Хімія».

Читайте  детальніше тут.