Виїзне заняття з аналітичної хімії студентів другого курсу спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

🧪Важливою складовою підготовки сучасних хіміків-технологів є проведення занять з науковцями та фахівцями-практиками.

🧪21 березня в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі Міністерства внутрішніх справ України відбулося виїзне заняття з аналітичної хімії для студентів другого курсу спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія.

🧪Другий (весняний) семестр вивчення вивчення аналітичної хімії присвячений фізико-хімічним (інструментальним) методам аналізу.

🧪Заняття на тему хроматографічних методів аналізу провів завідувач відділу матеріалів, речовин та виробів Олександр Шелестюк – випускник освітньої програми “Хімічні технології та інженерія”.

🧪Лектор розповів про основи аналізу за допомогою методів хроматографії і проілюстрував це практично на прикладі газорідинної хроматографії з мас-спектрометрією.

🧪Студенти досліджували суміші вуглеводнів, задавали питання лектору.

🧪Ми вдячні Олександру Шелестюку за допомогу у підготовці фахівців з хімічних технологій та інженерії.

Викладач канд. техн. наук, доц. Ганна Ткачук