Виїзне заняття на базі стейкхолдерів для студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

📌Виїзні заняття на базі галузевих підприємств Хмельниччини сприяють підвищенню професійних знань здобувачів освіти кафедри хімії та хімічної інженерії.

📌18 квітня 2024 року відбулося виїзне заняття для студентів освітньої програми Хімічні технології та інженерія на галузеве підприємство ТОВ «Укрелектроапарат». Це лідер серед промислових підприємств Хмельниччині в галузі сучасного електротехнічного обладнання.

📌Технічний директор ТОВ «Укрелектроапарат», Віктор Якубовський ознайомив здобувачів освіти кафедри хімії та хімічної інженерії з структурою підприємства, особливостями виробництва продукції, повним технологічним циклом з виробництва електротехнічної продукції – від металообробки, виготовлення металоконструкцій до готових до реалізації трансформаторного обладання.

📌Олександр Братасюк, в.о. головного технолога ТОВ «Укрелектроапарат» навів приклади впровадження програм енергоефективності, відповідно до вимог Європейського союзу задля збереження екології та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

📌Зокрема, на підприємстві запроваджена система забезпечення якості ISO-9001: 2015, яка дає можливість створити базу для підвищення довіри до підприємства з боку споживачів, підтримувати на належному рівні якість продукції, що виготовляється.

📌Розроблено та впроваджено серійне виробництво трансформаторів серії ЕКОдизайн 1 і 2 згідно директиви ЄС щодо визначення вимог з ЕКОдизайну енергоспоживчих продуктів. Обладнання серії ЕКОдизайн виготовляються з поліпшеними екологічними характеристиками та мають ряд переваг, що повністю відповідає сучасним вимогам до обладнання.

📌Начальник гальванічної дільниці ТОВ «Укрелектроапарат» Олег Сітий, доречі випускник кафедри хімії та хімічної інженерії, розповів про електротехнічні процеси нанесення покриттів, для поліпшення технічних характеристик і конструкцій виробів, що випускаються на підприємстві.

📌Під час виїзного заняття доктор технічних наук, завідувач кафедри хімії хімічної інженерії Ольга Параска ознайомила студентів з сучасною виробничою базою, унікальними технологіями, організацією виробництва ТОВ «Укрелектроапарат», що дають можливість освоювати нові види продукції та вдосконалювати виробництво обладнання, розширюючи номенклатуру та сфери його використання, розвивати співпрацю з провідними електротехнічними підприємствами світу.

📌Дякуємо за змістовне та цікаве заняття, під час якого студенти груп ХТІ-21-1, ХТІ-22-1, ХТІ-20-1, ХТІм-23-1 набули нові знання та практичні навички з навчальних дисциплін «Загальна хімічна технологія», «Сучасні технології в галузі», «Математичне моделювання хіміко-технологічних процесів». Здобувачі освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія переконалися, що за роки роботи на ТОВ «Укрелектроапарт» співробітниками накопичений величезний досвід конструювання і виробництва електротехнічного обладнання, що в поєднанні з потужною, сучасною, виробничою та науково-конструкторською базою, дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності, задовольняючи всі вимоги замовника.