Виїзне заняття із загальної та неорганічної хімії для студентів першого курсу спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

🔬 19 березня на базі Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України відбулося виїзне заняття з загальної та неорганічної хімії для студентів групи ХТІ-23-1.

🔬 Заняття було присвячене властивостям d-елементів і його провів судовий експерт Олександр Стремецький.

🔬 Лектор розповів про фізичні та хімічні властивості металів І Б (11) групи, їхні сполуки та сплави, застосування, а також спектральні характеристики, а саме спектри випромінювання.

🔬 Студентсти-першокурсники мали змогу отримувати знання в середовищі науково-дослідної установи і задавати питання лектору.

🔬 Дякуємо Олександру Стремецькому за цікаве й інформативне заняття і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Викладач канд. техн. наук, доц. Ганна Ткачук