Виїзне заняття для студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія на ПП НЦЛД “ЕТАЛОН”

🔬 27 березня 2024 року відбулося виїзне заняття здобувачів освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія на ПП НЦЛД “ЕТАЛОН”.

🔬Заняття провів інженер-технолог хімічної промисловості Олександр Студенець. В рамках вивчення дисципліни “Природоохоронні технології в галузі», тема заняття “Промислові забруднення біосфери. Класифікація промислових забруднень біосфери”, викладач доцент Василь Нездоровін, здобувачі освіти групи ХТІм-23-1 дізналися про промислові забруднення біосфери, класифікацію промислових забруднень біосфери, методи експериментальних досліджень та аналізу речовин на різні домішки які виявляють на ПП НЦЛД “ЕТАЛОН”.

🔬Слід зазначити, що в лабораторіях ПП НЦЛД “ЕТАЛОН” проводять дослідження в багатьох сферах, таких як побутова промисловість та виробництво добрив. Окрім того, Олександр Володимирович розповів про сучасне дослідницьке хімічне обладнання та перспективи його використання.

🔬Студенти подякували випускникові кафедри хімії та хімічної інженерії Олександру Студенцю за цікаве та змістовне заняття.

🔬Сподіваємося на продовження співпраці з Хмельницьким незалежним центром лабораторних досліджень «Еталон».