Випуск бакалаврів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія 2024

9 липня 2024 року у актовій залі Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.

Традиційно захід розпочався із  виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання мирних жителів, які загинули внаслідок збройної агресії рф, та полеглих захисників нашої Батьківщини, серед яких, нажаль, є і випускники нашого університету.
Із теплими привітаннями та напутніми словами до випускників звернулися ректор ХНУ Сергій Матюх та декан факультету технологій і дизайну Тетяна Іванішена.
Цьогорічні випускники бакалаврату спеціальності Хімічні технології та інженерія справжні бійці на освітньому фронті. За чотири роки навчання вони подолали виклики зумовлені карантином через коронавірус, потім повномасштабне вторгнення загарбників в Україну. Розпочинали навчання в онлайн режимі, але останніх два роки навчання, не дивлячись на складну ситуацію в країні, продовжили в очному форматі. Саме це дозволило їм в повній мірі зануритися у справжнє студентське життя.

Наші випускники групи ХТІ-20-1 приймали участь у всіх заходах, які організовувала кафедра. Започаткування нашого зеленого куточка не обійшлося без їхньої допомоги, а також відвідування баз роботодавців у повному складі. Вже на сьогоднішній день двоє з випускників працюють за фахом на одному з ведучих промислових підприємств України, яке розташоване в м. Хмельницькому.

Всі випускники успішно подолали перший етап вступу до магістратури – ЄВІ і вже готуються до продовження навчання за програмою підготовки магістрів!

Вітаємо з отриманням диплому і від усієї душі бажаємо заповітним ключем відкрити великі двері до особистого щастя, великої слави й визнання. Бажаємо вам, щоб ви досягли всього, про що мрієте сьогодні.
Застосовуйте на практиці, то чому ви навчилися. Працюйте та отримуйте від цього задоволення.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава!

Кафедра хімії та хімічної інженерії Хмельницького національного
університету пишається вами!