Візит представників Хмельницького національного Університету до державного університету «Житомирська політехніка”

7 березня 2024 року представники професорсько-викладацького тастудентського складів Хмельницького національного університету, а саме, декан факультету технологій і дизайну, кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії та хімічної інженерії Тетяна Іванішена, студентка ОП «Хімічні технології та інженерія» Зоряна Черешня, а також завідувачка кафедри екології та біологічної освіти, доктор сільськогосподарських наук, професор Наталія Міронова, доцент кафедри екології та біологічної освіти, кандидат педагогічних наук Сергій Скрипник разом з колегами із Житомирської політехніки відвідали сміттєпереробний завод та обговорили питання щодо стратегії управління та поводження з відходами в наших регіонах.

Після відвідування виробництва на запрошення колег з державного університету «Житомирська політехніка» – завідувачки кафедри екології та природоохоронних технологій доктора технічних наук, професора Ірини Пацевої та завідувачки кафедри наук про Землю, кандидата педагогічних наук, доцента Олени Герасимчук вдалося також завітати і до університету. У закладі вищої освіти ознайомилися з роботою університетських лабораторій, музею та відвідали Інноваційний хаб Житомирської політехніки – екосистему для розвитку інноваційних проєктів, комерціалізації наукових
досліджень, втілення підприємницької ініціативи викладачів, студентів та аспірантів.

Під час зустрічі на кафедрі екології та природоохоронних технологій обговорили питання розвитку екологічної освіти в Україні, впровадження природоохоронних технологій на виробництвах, обмінялися досвідом роботи та запланували подальші напрямки співпраці в науковій і освітній сферах. Дякуємо колегам з Державного університету «Житомирська політехніка» за пізнавальну та конструктивну зустріч.
Будуємо майбутнє України разом!