Участь здобувачів вищої освіти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія у вебінарах на освітній платформі Clarivate

Здобувачі вищої освіти 4-го курсу спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія брали активну участь у вебінарах, спрямованих на розвиток їхніх освітньо-наукових компетенцій.

26 вересня 2024 року  студенти групи ХТІ-21-1 разом з асистентом кафедри хімії та  хімічної інженерії Тетяною Іщук відвідали вебінар, присвячений створенню та верифікації профілів дослідників у Web of Science. Студенти ознайомилися з основними принципами роботи платформи та дізналися, як ефективно використовувати її для демонстрації своїх наукових досягнень. Отримані знання є корисним для вивчення дисциплін, таких як “Екологічний аудит та менеджмент у хімічних технологіях” та “Основи біохімічної інженерії”, і сприятиме подальшому науковому розвитку студентів.

3 жовтня 2024 року здобувачі вищої освіти також брали участь у вебінарі на тему публікації наукових статей. Під час заходу учасники отримали важливі знання, які допоможуть їм впевнено представляти власні дослідження в наукових виданнях.

По завершенню вебінарів студенти отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь і здобуті навички.