Участь студентки кафедри хімії та хімічної інженерії у “Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії серед національних та педагогічних університетів”

Студентка кафедри хімії та хімічної інженерії ХНУ розповідає про участь в олімпіаді.

Ось і підходять до завершення інтелектуальні змагання “Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії серед національних та педагогічних університетів”, які тривали упродовж двох днів і передбачали два тури – виконання тестових завдань та виконання завдань на виявлення рівня теоретичних знань з базових і спеціальних дисциплін. Загалом участь у олімпіаді беруть понад півсотні студентів із 23 закладів вищої освіти.

Олімпіада проходить щороку у стінах хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Перед студентами виступили український вчений у галузі кристалохімії неорганічних сполукдоктор хімічних наукпрофесор, академік НАН України, академік Академії наук вищої школи України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і технікиЗаслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри неорганічної хімії, проректор з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Гладишевський, заступник декана хімічного факультету, кандидат хім. наук, доцент Григорій Дмитрів, завідувач кафедри органічної хімії, д-р хім. наук, професор Микола Обушак.

Приємно, що олімпіада вже стає традиційною для Львівського університету і це виправдано, адже Університет є важливим осередком провідних хімічних наукових досліджень. Природничі науки залишаються надзвичайно потужним інструментом для створення наукоємних технологій і сьогодні сучасні технічні новинки та гаджети неможливо уявити, зокрема, без прогресу у сфері хімічних досліджень.