Згідно Стандарту вищої освіти України одним з результатів навчання студентів наших спеціальностей є «здатність доносити до фахівців і нефахівців інформацію, ідеї, проблеми, рішення та власний досвід в галузі хімії та хімічної інженерії державною та однією з основних європейських мов». Саме одержанню цього результату дуже сприяють публічні виступи на конференціях різного рівня та захистах наукових робіт.
Нещодавно одна за одною: Богдана Яцюк студентка групи ХІМ-15 презентувала результати своїх досліджень на конкурсі студентських наукових робіт у Національному фармацевтичному університеті (м. Харків); Вікторія Юзвенко студентка групи ХТІм-18 цікаво доповідала про електропровідні полімери на 48 Студентській науково-технічній конференції ХНУ (жаль, що я не зробила жодного фото Віки під час доповіді); Новицька Наталія студентка групи ХТІм-18 представила секційну доповідь «Електроокиснення метанолу на композиційних електрохімічних покриттях Ni-TiO2» на ХVІІ наукової конференції “Львівські хімічні читання – 2019” у ЛНУ імені Франка. Значною перевагою саме останньої конференції була її різноплановість і можливість дізнатись про сучасні дослідження у галузях органічної, неорганічної, аналітичної, фізичної хімії, хімічної технології, хімії довкілля, матеріалознавства і наноструктурованих систем.
Не маю жодного сумніву, що участь у наукових конференціях та конкурсах посилить у наших дівчатах прагнення до нових знань і допоможе впевнено та гарно захистити дипломні роботи, а в майбутньому дозволить і надалі доносити нові ідеї, рішення та власний досвід будь-кому і з будь-якого питання .
Фотографії від Богдани за посиланням
Представлені світлини з Львівських хімічних читань і з Наталією Новицькою, і трохи з її керівником Заверач Є.М.
І ще під час Львівських хімічних читань встигла придбати книгу “Електрохімічний синтез металевих наночастинок і нанокомпозитів” (автори О. Кунтий, М. Яцишин, Г. Зозуля, О. Добровецька, О. Решетняк), яка тільки но вийшла з друку .