Участь команди юних хіміків Хмельниччини у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

Вітаємо найкращих хіміків Хмельниччини з успішною участю у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2023/2024 навчальному році, який відбувався з 22 по 27 березня в місті Чернівці.
🧑🏻‍💻🧪Організаційний і методичний супровід олімпіади забезпечив Леонід Буймістер, методист науково-методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також керівник команди Світлана Поліщук, вчитель хімії Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради.

🧑🏻‍🔬🧪В олімпіаді брали участь 5 учасників з Хмельниччини – переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:
🧑🏻‍🔬Андрій Жежер, учень 11 класу Хмельницького ліцею Хмельницької обласної ради.
🧑🏻‍🔬Антон Сторожишин, учень 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради, Хмельницької області.
🧑🏻‍🔬Денис Іщук, учень 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 3 імені Артема Мазура Хмельницької міської ради.
🧑🏻‍🔬 Гліб Собчинський, учень 9 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 3 імені Артема Мазура Хмельницької міської ради»
🧑🏻‍🔬Дмитро Гензера, учень 8 класу навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова.

🧑🏻‍💻🥉За результатами IV етапу, Антон Сторожишин та Дмитро Гензера посіли ІІІ місце та були нагороджені дипломами.
🏆Щиро вітаємо команду учнів Хмельницької області, їх учителів, керівника команди та усіх, хто долучився до підготовки учнів до цих відповідальних інтелектуальних змагань.