Профорієнтаційний день представників кафедри хімії та хімічної інженерії в Дунаєвецькій ОТГ

🧪У світі, де постійно розвиваються технології, вибір професії є ключовим, особливо важливо це для сучасної молоді.

🧪11 квітня 2024 року представники факультету технологій і дизайну – завідувачка кафедри хімії та хімічної інженерії Ольга Параска та відповідальний секретар приймальної комісії факультету технологій і дизайну Тетяна Надопта з профорієнтаційними заходами відвідали школи Дунаєвецької ОТГ.

🧪У процесі профорієнтації ознайомили учнів з можливостями навчання в Хмельницькому національному університеті, особливостями вступу 2024, презентували освітні програми факультету технологій і дизайну, котрі пропонують широкий спектр можливостей навчання.

🧪На кафедрі хімії та хімічної інженерії вже майже 60 років здійснюється підготовка фахівців в галузі хімічних технологій та інженерії.

🧪В даний час на кафедрі здобувачі освіти навчаються на освітній програмі Хімічні технології та інженерія (бакалаврат, магістратура).

🧪Освітня програма бакалаврату передбачає підготовку фахівців здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми проєктування, впровадження та удосконалення хімічних технологій із застосуванням теорій та методів інженерних наук, спрямованих на енерго-, ресурсозбереження і забезпечення принципів кругової економіки.

🧪Особливістю освітньої програми підготовки магістрів є вирішення прикладних управлінських завдань галузевих підприємств Західного регіону України з метою розробки природоохоронних хімічних технологій та матеріалів.

🧪Сфера діяльності випускників кафедри хімії та хімічної інженерії охоплює широкий спектр установ та організацій: підприємства всіх галузей промисловості та сільського господарства (харчові, хімічні, енергетичні, нафто-газопереробні, видобувні тощо); установи судових експертиз; місцеві органи охорони природи і управління природокористуванням; департамент екології та природних ресурсів; служби системи моніторингу довкілля; медичні установи (фармацевтична промисловість); експертно-аналітичні лабораторії державної фіскальної (митної) служби; науково-дослідні організації; експертно-криміналістичні установи; управління захисту справ споживачів та інші.

🧪Під час зустрічі з школярами Дунаєвецької ОТГ проведено цікаву вікторину та майстер-клас.

🧪Це дозволило учням не лише дізнатися більше про особливості підготовки фахівців в Хмельницькому національному університеті, а й випробувати себе в ролі дослідника хімічних реакцій. Приємно, що випускники закладів освіти Дунаєвецької ОТГ, є здобувачами освітньої програми Хімічної технології та інженерія та рекомендують обирати навчання на кафедрі хімії та хімічної інженерії.

🧪Профорієнтація важлива не лише для учнів, але і для їхніх вчителів. Оскільки щороку змінюються вимоги вступної кампанії, її особливості. А також оновлюються спеціальності та освітні програми на факультеті технологій і дизайну.

🧪Це дозволяє вчителям краще підготувати своїх учнів до майбутньої професійної діяльності та забезпечити їм успішний старт у здобутті вищої освіти.

🧪Дякуємо керівникам навчальних закладів Дунаєвецької ОТГ за якісну підготовку учнів та сприяння в організації профорієнтаційних заходів.

🧪Детальніше ознайомитися з усіма освітніми програмами факультету технологій та дизайну запрошуємо на день відкритих дверей Хмельницького національного університету 27 квітня 2024 року.

Чекаємо на Вас, майбутні вступники!