Профорієнтаційна зустріч представників кафедри хімії та хімічної інженерії з старшокласниками

24 вересня 2024 року викладачі кафедри хімії та хімічної інженерії Хмельницького національного університету, Тетяна Іщук та Анна Магдійчук, відвідали Комунальний заклад загальної середньої освіти “Ліцей № 11 Хмельницької міської ради”.

Під час зустрічі з учнями старших класів вони провели профорієнтаційну роботу, вікторину та майстер-клас, метою яких було ознайомлення молоді з освітніми програмами, які реалізуються на кафедрі хімії та хімічної інженерії, особливостями вступу та навчання за освітньою програмою Хімічні технології та інженерія.

Тетяна Іщук розповіла про умови вступу та переваги навчання на кафедрі хімії та хімічної інженерії. Старшокласники дізналися багато корисної інформації щодо навчання під час воєнного стану, як здійснюється викладання дисциплін, проводяться лабораторні та практичні заняття. Крім того, викладачі розповіли про академічну мобільність, можливості співпраці з підприємствами, організаціями, перспективи  працевлаштування для випускників.

Під час вікторини старшокласники мали можливість перевірити свої знання, дізналися багато цікавих фактів про Хмельницький національний університет, кафедру хімії та хімічної інженерії, застосування хімічних технологій та інженерії у промисловості та побуті.

Найбільше сподобалась старшокласникам практична частина зустрічі. Під час майстер-класу Анна Магдійчук ознайомила з особливостями експрес-методу визначення нітратів в харчових продуктах. Старшокласники з цікавістю проводили дослідження вмісту нітратів у яблуках і переконалися в користі знань та практичного застосування методів хімічних технологій та інженерії в побуті. Це сприятиме формуванню у них інтересу до навчання за освітньою програмою Хімічні технології та інженерія та вступу на спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія.