📍3 квітня 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч представників кафедри хімії та хімічної інженерії із здобувачами освіти Нетішинського академічного ліцею.

📍На зустрічі з здобувачами освіти 11 класів були присутні Ольга Параска завідувач кафедри хімії та хімічної інженерії та Тетяна Іванішена декан факультету технологій і дизайну, доцент кафедри хімії та хімічної інженерії.

📍Представники кафедри хімії та хімічної інженерії ознайомили здобувачів освіти з особливостями вступу 2024, зі спеціальностями, які користуються державною підтримкою, зокрема спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія.

📍Здобувачі освіти Нетішинського академічного ліцею цікавилися про умови та терміни подачі документів, пріоритетність вибору закладу вищої освіти, спеціальності, порядок конкурсного відбору.

📍Приємно, що всі випускники Нетішинського академічного ліцею уже успішно зареєструвалися до складання національного мультипредметного тесту.

📍Крім того, здобувачі освіти Нетішинського академічного ліцею мають перемоги в конкурсах наукових робіт Малої академії наук, олімпіадах, творчих та міжнародних конкурсах, що свідчить про високий рівень підготовки та якість навчання.

📍Дружній колектив під керівництвом директора, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста Таміли Соболик, створюють кращі стартові умови для здобуття профільної освіти, забезпечують багатопрофільність організації освітнього процесу, з урахуванням індивідуальних запитів здобувачів освіти та їх батьків, підвищують мотивацію до навчання і вибору майбутньої професії в закладах вищої освіти.

📍Профорієнтаційна зустріч представників кафедри хімії та хімічної інженерії із здобувачами освіти Нетішинського академічного ліцею відбулася в атмосфері дружнього діалогу та зацікавленості у майбутніх спільних проєктах.

📍Наприкінці зустрічі Ольга Параска та Тетяна Іванішена запросили здобувачів освіти Нетішинського академічного ліцею на день відкритих дверей факультету технологій і дизайну, який відбудеться 20 квітня об 11.00 у 2 навчальному корпусі Хмельницького національного університету.

📍Під час заходу заплановано знайомство з організацією навчального процесу, експериментальними лабораторіями кафедри хімії та хімічної інженерії, доброчинний ярмарок для ЗСУ, майстер-класи.

📍Адже краще один раз побачити, і переконатися в перевагах навчання за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія. Будемо раді зустрічі, репости вітаються.