5-7 лютого 2024 року відбулася 27 міжнародна конференція молодих вчених SEMDOK 2024, Словаччина.
Міжнародна конференція SEMDOK 2024, організаторами якої є кафедра матеріалознавства факультету машинобудування Жилінського університету (м. Жиліни, Словаччина), проводиться регулярно з 1996 року.
Кафедра матеріалознавства є науковим центром фундаментальних і прикладних досліджень, міжнародного наукового співробітництва в галузі матеріалознавства та властивостей матеріалів.
Міжнародна конференція молодих вчених SEMDOK 2024 обʼєднала дослідників, вчених в галузі технічної інженерії та матеріалознавства.
В роботі конференції брали участь понад 120 науковців з різних країн: Словаччини, Польщі, Чехії, Італії, Сербії, України, Африки, Індії та інших.
Від Хмельницького національного університету брали участь у роботі конференції Голова наукового товариства студентів і молодих вчених, завідувач кафедри хімії та хімічної інженерії, професор Ольга Параска та аспірантка ОП 182-Технології легкої промисловості, викладач кафедри хімії та хімічної інженерії Віта Негоруй.
Професор Ольга Параска працювала в науковому та програмному комітеті SEMDOK 2024.
Аспірантка ОП 182-Технології легкої промисловості, викладач кафедри хімії та хімічної інженерії Віта Негоруй представила результати наукових досліджень протимікробної обробки текстильних матеріалів.
Під час конференції науковці різних країн обговорювали питання, що стосуються нових напрямків використання властивостей матеріалів у всіх сферах їх застосування.
А також дослідження в галузі новітніх технологій, матеріалознавства, нових речовин та матеріалів.
Міжнародна конференція молодих вчених SEMDOK 2024 – це чудова можливість для молодих науковців з університетів, науково-дослідних інститутів та промисловості представити результати своєї роботи.
За результатами роботи міжнародної конференції SEMDOK 2024 опубліковано збірних наукових праць, а кращі доповіді були рекомендовані до публікацій у журналах, що входять до наукометричних базах даних.
Дані заходи сприяють висвітленню досягнень молодих науковців, обміну досвідом, розширенню співпраці та отриманню навиків ведення наукових дискусій.
А також дають можливість ознайомитися з цікавими презентаціями і сучасними тенденціями в галузі новітніх технологій, матеріалознавства.