Поєднання творчості і технологій на заняттях студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

📍Хімічні технології та інженерія тривалий час відіграють ключову роль у сучасному світі, оскільки вони включають розробку і впровадження процесів для створення товарів і послуг, які використовують в багатьох аспектах повсякденного життя.

📍В рамках вивчення навчальної дисципліни «Хімічні технології волокнистих матеріалів» здобувачі освіти кафедри хімії та хімічної інженерії відвідали виставку студентських робіт організовану кафедрою дизайну.

📍Лектор професор Ольга Параска ознайомила студентів групи ХТІ-20-1 з основними технологічними процесами опоряджувального виробництва з врахуванням будови та властивостей волокнистих матеріалів.

📍А також особливостями хіміко-технологічних процесів, що відбуваються на виробництві при здійсненні опорядження волокнистих матеріалів різного асортименту та виробів з них.

📍Здобувачі освіти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» на практиці розглянули асортимент текстильних виробів з нанесеними принтами за різними технологіями з використанням режимів ресурсо- та енергозбереження.

📍Порівняли ефективність способів нанесення візерунку на тканини, технологічні характеристики процесів друкування та види нанесення візерунків на поверхні волокнистих матеріалів.

📍Крім ознайомлення зі зразками нанесення друку, принтів на текстильні вироби студенти групи ХТІ-20-1 за донат прийняли участь в голосуванні на кращий каталог туристичних місць України, які розроблялись студентами кафедри дизайну на лабораторних роботах.

📍Здобувачі освіти кафедри хімії та хімічної інженерії переконалися в багатогранності спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», технології якої широко використовують для потреб споживачів та всіх галузей промисловості. Донати зібрані під час голосування будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

📍Запрошуємо детальніше дізнатися про переваги навчання за освітньою програмою Хімічні технології та інженерія на День відкритих дверей Хмельницького національного університету 27 квітня 2024 року.