Хіміки-фіналісти ювілейного конкурсу інноваційних ідей молодих вчених Хмельницького національного університету ІІМВ 2024

📌21 червня 2024 року відбувся фінал ювілейного конкурсу Інноваційних ідей молодих вчених Хмельницького національного університету ІІМВ 2024. Конкурс проводиться за ініціативи Наукового товариства студентів та молодих вчених НТСМВ Хмельницького національного університету уже п’ятий рік поспіль.

📌Головною метою конкурсу є мотивація науково-практичної активності у середовищі студентів, аспірантів, молодих вчених. А також запровадження в університеті інформаційної, організаційної, навчальної та технічної підтримки студентів, аспірантів, молодих вчених, які прагнуть впроваджувати у виробництво інноваційні ідеї.

📌Серед 13 проєктів, які були представлені у фіналі ювілейного конкурсу ІІМВ 2024, обрано проєкт команди кафедри хімії та хімічної інженерії SudBal: Дослідження природи продуктів пострілу з використанням рентгенофлуоресцентного аналізу, автори Ілля Кубатий, Ольга Бохнак студенти групи ХТІ-21-1, науковий керівник доцент Василь Нездоровін.

📌Оцінку фінальних проєктів конкурсу здійснювало професійне журі у складі керівників наукових підрозділів, науковців з різних галузей, представників здобувачів освіти, а також представників бізнесу.

📌На першому етапі відбувався експертний відбір надісланих на конкурс заявок. Основна увага приділялася новизні ідеї та можливості її успішної реалізації. На другому етапі відбувалося публічне представлення авторами інноваційних ідей, практичних результатів, передбачуваних економічних ефектів від впровадження наукових розробок молодих вчених.

📌Незважаючи на вимкнення електроенергії, повітряну тривогу, проведення частини фіналу в укритті, фіналісти гідно представили свої ідеї, продемонстрували прототипи розробок, навели перспективи їх впровадження.

📌Під час фінальних презентацій авторами інноваційних ідей відбувалася цікава, професійна дискусія, обговорення та пропозиції від представників бізнесу до реалізації проєктів. За результатами ювілейного конкурсу ІІМВ 2024, фіналісти отримали дипломи та заохочувальні призи. А команда кафедри хімії та хімічної інженерії, отримала спеціальний приз.

📌Вітаємо переможців та їх наукових керівників, дякуємо за активну роботу учасникам конкурсу ІІМВ 2024, представлення та підготовку інноваційних ідей, плідну і професійну роботу експертам конкурсу (журі), рекомендації та пропозиції від представників бізнесу, доброзичливу атмосферу.

📌Дякуємо ЗСУ за можливість працювати. Бажаємо молодим науковцям успішної реалізації представлених ідей в України та за кордоном.

Детальніше https://khmnu.edu.ua/final-yuvilejnogo-konkursu…/