Екскурсія студентів-хіміків-технологів на філію ВП «Хмельницька АЕС»

⚛️3 квітня 2024 року студенти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія, а також викладачі кафедри хімії та хімічної інженерії Хмельницького національного університету з освітньою метою відвідали філію ВП «Хмельницька АЕС».

⚛️Оглядова екскурсія та зустріч з атомниками була організована в рамках співпраці Хмельницького національного університету з Хмельницькою атомною електростанцією з метою практичного ознайомлення з процесами, які реалізовуються на атомних електростанціях. Саме зараз студенти знайомляться з діяльністю різних підприємств, в рамках дисциплін «Загальні хімічні технології» та «Основи проєктування хімічних виробництв».

⚛️Під час екскурсії на філію ВП «Хмельницька АЕС» студенти дізналися про принципи роботи атомної станції на прикладі макета реакторної установки та тепловиділяючої збірки, побували на повномасштабному тренажері блочного щита управління.

⚛️Співпраця з закладами вищої освіти сприяє якісній підготовці майбутніх фахівців, формує розуміння основних посадових обов’язків та допомагає у виборі їх подальшого працевлаштування.