СЕСІЄ, ПОСМІХНИСЯ!

13 червня 2024 року в @khmnu_km відбулися щорічні ОКСФОРДСЬКІ ДЕБАТИ ХНУ – 2024! Цьогоріч інтелектуально-творчу традицію Університету продовжили студенти академічних груп, зокрема ХТІ-21-1, ХТІ-23-1 і ХІМ-21-1.

💼Тема: «Використання штучного інтелекту в освіті, мистецтві, науці та особистому житті людини: так чи ні?».

🧑🏻‍🏫🧑🏻‍🏫Співорганізатори Дебатів: кафедра української філології гуманітарно-педагогічного факультету і Студентський літературний театр «Глорія» ХНУ.

👩‍🏫Голова дебатів – автор інноваційної освітньої технології Таїсія Коваль, співголова – староста групи ХТІ-23-1 Марина Краєвська, капітан команди Пропозиції та Опозиції, студентка групи ХТІ-21-1 Ольга Бохнак, Валентин Костенко студент групи ХТІ-23-1, дебатер команди Опозиції, член Оргкомітету Дебатів.

🏆Очікувана радість у фіналі ОКСФОРДСЬКИХ ДЕБАТІВ ХНУ – 2024 – відмінна оцінка за складення інтерактивного заліку з курсу державної української мови і риторики!

🏆Несподіваною радістю для елітарної студентської молоді стало нагородження – за досконале володіння державною мовою, популяризацію української мови відзнаки отримали славні артисти-глоріанці і члени Оргкомітету Дебатів!

🤩Бажаємо усім студентам скласти вдало сесію та навчатися в МИРній УКРАЇНІ!

🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ! Дякуємо ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!