Перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

🧪Традиційно в середині січня відбуваються інтелектуальні змагання учнів Малої Академії Наук (МАН) України.

🧪Так, 19 січня 2024 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

🧪Постерний захист і наукова конференція відбувалися на базі Хмельницького ліцею №1 імені Володимира Красицького.

🧪У 2024 році на конкурс-захист надійшла 201 науково-дослідницька робота в 12 відділеннях та 55 секціях.

🧪Юні дослідники мали змогу продемонструвати свої знання та креативність перед авторитетним журі та учнями МАН.

🧪Журі конкурсу-захисту складалося зі 102 науково-педагогічних працівників вищих закладів освіти Хмельницького.

🧪Науково-дослідницькі роботи оцінювали роботи за такими критеріями, як актуальність, новизна, науковість, методика, результати, висновки, оформлення та презентація.

🧪Серед голів журі наукових відділень були завідувач кафедри хімії та хімічної інженерії, доктор технічних наук, професор Ольга Параска (відділення хімії та біології), декан факультету технологій і дизайну кандидат технічних наук, доцент Тетяна Іванішена (відділення екології та аграрних наук).

🧪В складі журі загальної та неорганічної хімії працювала викладач кафедри хімії та хімічної інженерії Віта Негоруй, а в складі журі відділення наук про Землю – доктор філософії, асистент кафедри хімії та хімічної інженерії Анна Магдійчук.

🧪Журі наукових відділень уважно оцінювали науково-дослідницькі роботи, надавали конструктивну критику та рекомендації щодо вдосконалення робіт.

🧪Слід зазначити, що в рамках діяльності наукового гуртка «Природоохоронні хімічні технології» на базі кафедри хімії та хімічної інженерії учні МАН мають можливість проводити експериментальні дослідження та працювати в науково-дослідних лабораторіях, що сприяє популяризації наукових досліджень та природничих наук серед молоді.

🧪Під час конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, юні дослідники набувають досвіду представляти свої наукові роботи, мають можливість отримати поради від фахівців, а також поділитися ідеями з учнями МАН.

🧪Переможці І етапу конкурсу-захисту отримали право представляти свої роботи на ІІ етапі (обласному).

🧪Вітаємо переможців і бажаємо юним дослідникам успіхів в наукових досягненнях та гідно презентувати результати досліджень на всеукраїнському рівні.

🧪Більше інформації: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1